Hotel Piwnicza – czemu warto się tam wybrać?

 

W Polsce najczęściej ludzie wybierają morze jako kierunek swoich wakacji. Jednak mimo to coraz częściej szukają alternatywnych miejsc, w które mogą się wybrać. Jednym z nich jest hotel Piwnicza.
W okolicach Nowego Sącza jest wiele różnych atrakcji turystycznych. Dlatego warto wybrać się do willapoprad.pl i spędzić chwilę na zwiedzeniu innej części naszego kraju.

 

 

 

Co warto zwiedzić w Piwniczy?

Podróż do miejscowości takich jak Piwnicza wymaga wiedzy co chce się zwiedzać. Nad morzem można po prostu leżeć na plaży. Jednak jeżeli jedzie się do miejsca takiego jak hotel Piwnicza to warto jest ustalić co chce się zwiedzić, możliwości tutaj jest wiele.

 

Hotel Piwnicza - pokój wnętrze.

Hotel Piwnicza – pokój.

 

A oto tylko część z nich:

  • Jezioro Różanowskie.
  •  w Rytrze.
  • Pałac Stadnickich.
  • Bazylika św. Małgorzaty.

 


To tylko kilka atrakcji turystycznych, które sprawiają, że warto wybrać się do hotelu w tych okolicach. Jest to z pewnością ciekawa odmiana dla wszystkich osób, które regularnie jeżdżą nad morze. Hotel Piwnicza z pewnością stanowi ciekawą alternatywę dla klasycznych podróży i wakacji. Oczywiście, żeby pojechać do hotelu w Piwniczy trzeba lubić aktywnie spędzać czas. Jeżeli ktoś woli w wakacje bardziej się lenić, to powinien poszukać hotelu w innej miejscowości. Piwnicza nie będzie dla niego dobrym pomysłem.
Jednak hotele położone w tej miejscowości są świetne dla każdej osoby, która lubi zwiedzać nowe tereny, natomiast leżenie na plaży przez cały dzień jest dla niej zbyt nudne. W takiej sytuacji warto szukać każdego roku nowej miejscowości, do której warto się wybrać. A Nowy Sącz i okolice oferują wiele ciekawych atrakcji.