Ile kosztują zabiegi z kawy?

 

Lewatywa może być bardzo tania i oczywiście korzystna dla naszego zdrowia. Można przeprowadzić ją w domu ale konieczne aby trzymać się zaleceń well-ness.pl/kawa-organiczna…  . Lewatywa z kawy może pomóc przy wielu trudnościach i schorzeniach, przy których medycyna konwencjonalna rozkłada ręce.

 

Lewatywa z kawy może okazać się panaceum na wszelkie dolegliwości.

Lewatywy mają szerokie zastosowanie nie tylko dla chorych, ale i zdrowych, niezależnie od wieku. Z kawy oczyszczają, ale i wprowadzają do organizmu środki lecznicze.

 

Lewatywa z kawy może okazać się panaceum na wszelkie dolegliwości oraz pomóc w utracie wagi. Jeśli stosujesz dietę Gersona lewatywy a w szczególności z kawy są bardzo zalecane!

 

Po co stosować diety?

 

lewatywa

Dieta

Zmiana stylu życia

Z kawy

50,00 zł

100,00 zł

Spadek wagi

20 kg

15 kg

Wyleczeni pacjenci

180

120

Lepsze samopoczucie

223

200

Zanik wyprysków na skórze

100,00%

100,00%

Jeśli chcesz poczuć, że naprawdę żyjesz. Zażegnać wszelkie swoje schorzenia i oczyścić się od środka bardzo ważnym elementem będzie dobrze przeprowadzony zabieg płukania okrężnicy, który już dziś możesz sobie podarować w zaciszu własnej łazienki. Nie obawiaj się tego, bardziej ciesz się i wyczekuj spektakularnych efektów. Aby je otrzymać musisz zmienić styl swojego odżywiania się, uprawiać więcej sportów i oczywiście starać się być szczęśliwym człowiekiem.