Na czym polega nawadnianie?

Właściciele ogrodów czy ogródków działkowych maja szereg obowiązków służących do tego, by jak najlepiej zadbać o swoje uprawy. Do nich należy między innymi nawadnianie. Kraków posiada bardzo wiele miejsc, różnych biur projektowych, które specjalizują się w instalowaniu profesjonalnego systemu nawadniającego. Do takich miejsc zaliczyć można newgardenstyle.pl/projektowanie-ogrodow oraz bardzo wiele innych.

Nawadnianie, Kraków, ogród.

Tylko dzięki odpowiedniemu nawadnianiu twój ogród może dobrze wyglądać i prawidłowo się rozwijać. Wiele ogrodów w Krakowie, także ogródków działkowych na terenie tego miasta posiada takie właśnie profesjonalne systemy, których obsługa jest bardzo prosta, a które dają bardzo dobre efekty. Samodzielne założenie takiego systemu jest praktycznie niewykonalne, przynajmniej tego najbardziej zaawansowanego. Dlatego właśnie warto skorzystać z usług firm zajmujących się w Krakowie montażem profesjonalnych systemów nawadniania. Cena takich systemów jest uzależniona od bardzo wielu czynników, między innymi od powierzchni całkowitej takiego terenu, działki, uprawy czy ogrodu.

Obszar działki – nawadnianie (Kraków) – przykłady Orienatycyjna cena za nawadnianie w Krakowie
Do 500 m² Od 10 do 16 zł za m²
Do 1000 m² Od 6 do 15 zł za m²
Do 2000 m² Od 4 do 11 zł za m²
Do 3000 m² Od 4 do 9 zł za m²
Boiska, trawniki lub pola golfowe 5 zł za m²

Jak łatwo zauważyć, im większa powierzchni działki, tym mniejsza jest cena za metr kwadratowy systemu nawadniającego. Cena ta jednak w każdym wypadku może ulec zmianie.