W jakim okresie najlepiej składać wnioski o dotacje dla mniejszych firm?

 

Zazwyczaj słyszymy o sukcesach tych największych firm, tymczasem małe i średnie przedsiębiorstwa dają najwięcej miejsc pracy i są w stanie elastycznie podchodzić do zmieniającej się sytuacji na rynku. W Krakowie 98% działalności to mikro firmy, które skorzystały z dotacji dla firm. Te właśnie działalności są przykładem dla ludzi, że warto wierzyć w swoje marzenia i pobierać dotacje dla firm z www.pgconsulting.eu . Kraków ma morze możliwości- sprawdź to jak najszybciej.

Do każdych marzeń warto dążyć. Wiadomo, że do tych realnych dążymy z większą motywacją, z większymi chęciami – bardziej. Ale to nie znaczy, że mamy wykluczać marzenia, które są trudniejsze do spełnienia. Nie wszystko zawsze jest takie nierealne jak nam się może wydawać, spróbuj to zrobić dzięki dotacjom dla firm.

 

W Krakowie łatwo walczyć o swoje marzenia, zobacz czym są dotacje dla firm.

 

Ile osób skorzystało już na takiej pomocy?

 

Szkolenia z marketingu

kobiety

mężczyźni

Ilość godzin

16

20

Zadowolenie ze szkolenia

95,00%

87,00%

Ilość miejsc parkingowych zajętych

16

20

Szkolenie z wyróżnieniem

30,00%

25,00%

 

Kraków- miasto prężnie się rozwijające. Każdy mieszkaniec, który chce założyć tu firmę ma szanse na sukces dzięki wspaniałym udogodnieniom.

 

Dotacje dla firm – Kraków ma morze możliwości.

 

Zastanów się co chcesz w życiu robić:

 

Całe życie siedzieć na etacie, powtarzać codziennie te same czynności? Czy codziennie rozwijać się i sięgać niemożliwego? Wybór w tej kwestii należy do ciebie.